Kurumsal 
 

1995 yılında İstanbul Gedikpaşa’da küçük bir atölye olarak kurulan Karar Ayakkabı bugün İkitellide ki fabrikasında yıllık 350.000 çift üretim kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarında  hizmetini sürdürmektedir.

Firmamızın LUCIANO BELLINI markası çok kısa bir  zaman sürecinde dünyanın önde gelen markaları arasına girerek mağazalarda yerini almıştır. Günümüz modern erkeğinin ihtiyacını karşılayacak Spor ve Klasik  modelleri, yenilenen koleksiyonları ile sektördeki öncülüğünü devam ettirmektedir.

Karar Ayakkabı kalite ve hizmet anlayışı ile müşterileri ,çalışanları,iş ortakları ve Ülkesi için daima en iyi olanı elde etmeyi  prensip edinen bir kurum olmuştur.Ayak sağlığına yaptığı büyük yatırımlarla ar-ge ve üretim teknolojisinde ki yeniliklerle üretimlerine hızla devam etmektedir.

LUCIANO BELLINI ‘ Şık, kaliteli ve uygun fiyatı"  ile ürünlerinde gerçek deri ve doğal ürünler kullanarak konfor ve kalitenin güvencesidir.


                          KARAR AYAKKABICILIK           
              ‘’ LUCIANO BELLINI‘’
             

 
Misyon
LUCIANO BELLINI ‘nın varoluş amacı; modayı ve kaliteyi en iyi şekilde birleştirerek, uygun fiyatlarla tüm müşterilerine ulaşmaktır.

Vizyon
Kaliteden ödün vermeden Arzulanır bir Ayakkabı Markası olmak.

Değerlerimiz
Müşteri Odaklılık
Kalite
Güven
Yaratıcılık
Mükemmeliyet
        

 
 
     
 
 
 
© 2011 Karar Ayakkabı. Her hakkı saklıdır. Powered By. DBInteraktif
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Koleksiyon  | Bayiiler  | Basında Biz  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim